Nosítko MoniLu je ergonomické nosítko české výroby ručně šité ze šátků určených pro nošení dětí. Hlavními vlastnostmi nosítka je pohodlí, bezpečnost, jednoduchost a ergonomie nošení.

Nosítko se skládá z bederního pásu, který je uzpůsoben anatomii lidského těla a je ze středně silného materiálu. Zádová opěrka je ušita ze dvou vrstev šátku, je měkká a nabízí dítěti přirozenou polohu. Zádová opěrka krásně obepíná dítko a poskytuje mu ergonomickou podporu, začíná užším střihem u nožiček (látka vede od kolínka ke kolínku) a rozšiřuje se k ramenám dítěte. Nosítko má příjemně polstrované ramenní popruhy, které jsou také dostatečně široké, aby dobře rozložily váhu i těžších batolat. Součástí nosítka je kapucka, kterou je možné uchytit druky na ramenní popruhy a tím zajistit hlavu dítěte v případě spánku. K nosítku je možné zakoupit celou řadu volitelných doplňků.

Nosítka nabízíme buď jednovelikostní. Tato nosítka není třeba nijak nastavovat, vyrábí se v několika velikostech (MINI, MEZI, MAXI a MAXI PLUS) tak, aby každá velikost odpovídala velikosti a potřebám dítěte. Nejmenší velikost MINI je od 4 měsíců věku dítěte a vydrží přibližně do 18 měsíců. Pokud budete nosit i poté, dá se zakoupit větší velikost. V nabídce máme také rostoucí nosítko MoniLu UNI, které je vhodné pro děti již od 2 měsíců do cca 2,5-3 let věku dítěte. Nastavení nosítka je velmi jednoduché. I samotné nasazení nosítka je velice jednoduché, zapnete bederní pás, posadíte dítě na sebe, nandáte ramenní popruhy, sepnete a můžete vyrazit třeba na procházku.

MoniLu nosítko můžete nosit na břiše i na zádech, v případě křížení popruhů také na boku. Nosítko bez problémů unese také těžší batolata i na delších výletech.

Nosítka šijeme ze šátků, které jsou určené na nošení dětí. Šátky příčně pruží, jsou dostatečně pevné a velmi kvalitní, nosítko se tak krásně přizpůsobí tělu dítěte, zajišťuje dostatečnou nosnost a odolnost nosítka. Díky různorodosti šátků, barevnosti druků na zachycení kapucky a ruční výroby, je navíc každý kousek originál.

Veškerý použitý materiál splňuje požadavky na zdravotní nezávadnost, bezpečnost a nosnost do 20kg.

Nosítko vyhovuje sledovaným normativním a legislativním bezpečnostním požadavkům dle normy EN 13209-2:2015.

 

Filtr parametrů